Yararlanma Koşulları ve Gizlilik

Sitede yayımlanan yazılar, videolar, görsel malzemeler ile çalışmaların isimleri, içerikleri ve görsel malzemeleri aksi belirtilmedikçe Pınar Gogulan’a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca koruma altındadır ve kısmen dahi alıntı yapılamaz. Tanıtım amaçlı dahi her türlü alıntı yapabilme hakkı elde etmek için yazılı izin alınması gerekmektedir.

Bu site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçileri/danışanları-müşterileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Pınar Gogulan’ın Regresyon çalışmaları EARTh Regresyon Terapistleri Birliği, İngiltere Regresyon Akademisi ve RadianceD okul gibi saygın kurumların sıkı etik kurallarına titizlikle sadık kalınarak, profesyonellik, dürüstlük ve güven esasına dayanarak uygulanmaktadır.

Pınar Gogulan hiçbir şekilde iyileşme garantisiyle bir çalışma yapmamaktadır. Bilim, akıl, vicdan ve etik kuralların dışındaki kişilere ve yöntemlere itibar edilmemesini önemle tavsiye edilir.