Ruhsal Hafiflemeye Yolculuk Semineri

Fiziksel tüm rahatsızlıkların altında duygusal ve düşünsel travmalar olduğunu biliyoruz artık.

Kilo problemleri, tiroit, haşimoto, bel ve diz ağrıları, kronik rahatsızlıklar, hepsi ama hepsi geçmişin yaralarının bedeninizdeki tezahürü.

Ve hepsinden özgürleşmek mümkün.

Uzun zamandır veremediğiniz kilolarınızdan mı müzdaripsiniz?

Ailenizde obezite ve kilo problemleri mi var?

Tıbbın çözemediği veya rahatlatamadığı fiziksel rahatsızlıklarınız mı var?

Hastalıklı kısır döngü devam eden bir patternin içinde kaybolmuş mu hissediyorsunuz? İlişkilerinizde, iş hayatınızda, bereketinizde tıkanıklık mı var?

Enerjetik ve duygusal olarak tıkanmış hissettiğiniz bir dönem mi?

Özgürleşmek, hafiflemek, yaşamı daha kaliteli yaşamak adına Pınar Gogulan ile Ruhsal Hafiflemeye Yolculuk Semineri’ne davetlisiniz.

Seminerimizde, önce sağlık problemlerinizin, hastalıklı pattern ve durumların altında yatan duygusal ve düşünsel travmaları keşfedecek, bu travmalarla yüzleşecek ve sonrasında her birini çözümleyecek ve negatif yüklerinizden özgürleşeceksiniz.

Grup çalışmaları ile Bilinçaltı çekmecelerinizi karıştıracak, size hizmet etmeyen tüm negatif duyguları birlikte çöpe atacağız.

İki günlük seminerimiz sıkıştırılmış bir programdır. Grup terapileri, demolar, pratiği kolay egzersizler sonrası, ev ödevleriniz ve çalışmalarınız olacaktır.

Seminere katılarak hastalıklı patternlerinizden, kilolarınızdan, sağlık sorunlarınızdan özgürleşmek adına önemli İLK adımı atacak, bunların yanında Recall Healing sisteminin sihirli dokunuşlarına şahit olacak, sisteminiz için de daha da derinleşeceksiniz.

Dönüşümsel farkındalıklar hem size hem de ailenize şifa olacaktır.