Geçmiş Hayat Regresyonu

Ruhun tekamülünde öğrenmesi gereken o kadar çok şey var ki, sizce tüm dersler için tek bir hayat mümkün mü?

Geçmiş hayat regresyonu dünyaca ünlü Michael Newton, Brian Weiss gibi psikiatrların hipnoz seansları sırasında, hastalarının tamamen tesadüfen, hiç beklenmedik bir anda, geçmiş hayatlarındaki anılara erişmesi ile ortaya çıkıyor. Belki onlarca hipnoz seansına cevap veremeyen hastaları tek bir geçmiş hayat regresyon seansıyla ciddi iyileşmeler gösteriyor.

Bunu deneyimleyen psikiatrların tüm kariyerlerini geçmiş hayat regresyonuna adadıklarını görüyoruz. Önceleri bunu mağaralarında gizli saklı yaparken, geçmiş hayat regresyon seansının defalarca kez iyileştirdiği hastaları ve yüzlerce vaka çalışmaları üzerine zamanla mağaralarından çıkıp aynı deneyimleri tecrübe etmiş başka psikiatrlarla bir araya geliyorlar. Ve ne mutlu ki geçmiş hayatlar regresyonu hızla dünyaya yayılmaya başlıyor.

Regresyon tekamül yolculuğunda ayak süren, çakıl taşlarına basıp düşen, bir türlü kalkamayan, bu yolda kendini yalnız hisseden, sorularına cevap arayan tüm insanlığa gönderilmiş bir armağan, Tanrı vergisi bir “blessing”dir.

Geçmiş hayat regresyonu ile geçmiş hayatlardan bugüne kadar taşıdığınız karmik yükler, karmik ilişkiler, blokajlar çözülebiliyor. Boğaz çakranızdaki bir problemin kaynağı geçmiş hayatta yaşadığınız bir travmanın izi olabilir ve şu anki yaşamınızda ciddi kendini ifade problemine sebep olabilir. Sizi ele geçiren bir korku, öfke problemi, takıntılar, tekrar eden kabuslar yine travmatik bir geçmiş hayatın izi olabilir. Bir geçmiş hayat regresyonu çalışmasıyla tüm bu sıkıntıların kaynağına inmek mümkün.

Geçmiş yaşam regresyon çalışması birey odaklı bir çalışmadır ancak danışanın çözdüğü bir geçmiş hayat anısı, o hayata ve o anıya dahil olan tüm kişilerin ve varlıkların yaşamında da bir çözülmeye yol açıyor. Seans sonrasında kendisiyle ilgili bir probleme niyetle çalışan danışanlar ailelerinin, yakınlarının hayatında da zaman zaman ciddi iyileşmeler fark edebiliyor.

Karmik ilişkilerin ve düğümlerin de çözüldüğünü görebiliyoruz. Bir regresyon çalışmasının boomerang gibi etkisinin evrenin bambaşka bir yerinde ki bir varlığa da dokunduğunu ve onun da şifasına vesile olduğunu görmek kaçınılmaz. Aslında hepsi karma yasasının bir parçası.

Kişinin geçmiş hayatında yaptığı bir hata, yanlış bir eylem seasn sırasında şifalanıp, dönüştürüldüğünde, kişi o eylemi yapmamayı seçtiğinde bana göre evrende olumlu bir karmik enerji yaratabiliyor ve bir yerlerde birinin belkide bir suçu işlemesine engel olabiliyoruz.

Geçmiş Yaşam Regresyonu görünenin ardındaki görünmeyeni görebilmemiz, fark edebilmemiz, derinlerdekini anlamamız için bize olanak sağlıyor. Karanlığın içindeyken aydınlığı görmek mümkün olmuyor zaman zaman. Regresyon çalışması sizi içinde bulunduğunuzun karanlığın dışına çıkarıp, size çeşitli çözüm yolları sunuyor, olaylara farklı cephelerden bakabilmeniz için size bir alan açıyor.

İnsanoğlunun bitmeyen koşuşturması içinde yadsıdığı ruhunun gerçeklerini, ruhunun özünü, ruhunun derinliklerindeki yaradana ait olan parçasını bulup çıkarmayı hedefliyor. Ve  böylece aslında bize bir ödül olarak verilmiş ve kutsal olan hayatımızı, dolu dolu, kendimizi gerçekleştirerek, mutluluk, sağlık ve huzurla yaşamımızı sağlıyor.

Ruhunuzun gücüyle tanışıp, onunla yeniden bağlandığınızda yaşamınızdaki sınavlardan da kolaylıkla geçebiliyorsunuz.

Yolda yalnız olmadığınızı hatırlıyorsunuz…