Enerji Temizliği Çalışması

Işık mutlaka bir yolunu bulur…

Ruhumuz, evimiz, cebimizdeki para, baş ucumuzdaki kitap, üzerine başımızı koyarak uyuduğumuz yastığımız, parmağımızdaki yüzük, komşunuzun, eşinizin, dostunuzun sevgi, sitemkar ya da kızgınlık dolu bakışları, her şey ama her şey bir enerji…

Kur’an-ı Kerim dahil çeşitli din kitaplarında varlığından bahsedilen büyü ve nazar adı altında çeşitli enerjiler var.

Günlük hayatımızda pek rastlanılmayan, sadece neneler ve dedelerden kalma dediğimiz düşünce kalıpları ve batıl inanç adı altında çerçevelendirdiğimiz kara basan, üç harfliler, tanımlı tanımsız farklı enerjiler ve varoluşlar da duymuşsunuzdur…

Bu enerjilere inanın veya inanmayın, yadsınamaz bir gerçek var ki… Hepimiz enerjilerden olumlu ya da olumsuz etkileniyoruz.

Öfke patlamaları, dikkat bozukluğu, düşük enerjili oluş, depresif ruh hali, karanlıkta arkanızda biri var hissi deneyimliyorsanız, garipsediğiniz ve yanlış bulduğunuz şeyler söylüyor veya yapıyorsanız, sürekli konuşan ve size bir şeyler yaptıran bir kafa sesi hissediyorsanız, açıklayamadığınız davranışlar sergiliyorsanız, hatta geceleri karabasan gördüğünüzü düşünüyorsanız enerji alanınızda başka varlıkların olması mümkün.

Korku, kızgınlık, yalnızlık, suçluluk, kendini güçsüz ve zayıf hissetmek gibi kişiyi zayıf düşüren duygular bu tür enerjilerin enerji alanına gelip yapışmasına sebep olabilir.

Enerji temizliği seansı için iki seans gerekmektedir. İlk seansta enerji alanı temizliği yapılır. Enerji alanınıza bu enerjileri çekmenize sebep olan “kanca” duyguyu kırmaya yönelik de mutlaka bir regresyon seansı gerekmektedir. Enerji temizliği sonrası, kancaya çalışılmadığında bu tarz enerjileri yine alanınıza davet edebilirsiniz. Bu sebeple kanca duyguya çalışmak niyetiyle sizi mutlaka ikinci seansa davet ederim.

Bazı durumlarda hem enerji temizliği hem de kanca duyguyu kırmaya yönelik regresyon çalışması tek bir seansta yapılabilir.

Enerji temizliği seansı sonrası kişiye enerji alanını nasıl koruyabileceği ve enerji temizliğini nasıl kendisine ve ailesine uygulayabileceği öğretilir.