Çocuklarla Regresyon Çalışması

Çocuklarımız, hele yaşları küçükse, geçmiş hayatlarını ve ‘Yuva’yı, Kaynağı hatırlayabiliyor. Ruhlarının minik bedenlerine girdikleri ilk yıllarda geçmiş hayat ve ruhsal boyut anıları hala taze oluyor. Ve bu sebeple, size geçmiş hayatındaki mesleği, ailesi, yaşadığı yerle ilgili enteresan detayları verebiliyor.

Dünyada reenkarnasyon konusunda referans olarak kabul edilen ABD’li bilim adamı Ian Stevenson, kariyerini reenkarnasyonu ispatlamaya adamıştır. Yazdığı ”20 Örnek Reenkarnasyon Vakası” kitabında geçmiş hayatlarını çok net hatırlayan dünyanın farklı ülkelerindeki çocuklara yer veriyor. Yaklaşık 3 bin kadar çocuk üzerinde çalışmalar yürütmüş ve geçmiş hayat anılarını çok net hatırlayan çocukların verdikleri detaylar, araştırılarak bir çoğunun doğruluğu ispatlanmıştır.

Bu konuyla ilgili Türkiye’nin Antakya bölgesinde yapılan bazı araştırmaların tercümesini aşağıdaki linkte okuyabilirsiniz:

http://www.iisis.net/index.php?page=reincarnation-past-lives-evidence-case-studies&hl=tr_TR

Çocuğunuz, hele hele çağımızın Kristal, Gökkuşağı, Kelebek Çocuklarının algıları oldukça açık. Sizlerin göremediği bir çok varlığı görebiliyor, hissedebiliyor ve hatta kimisi onlarla iletişim kurabiliyor, zihin okuyabiliyor. Bu sizi ürkütmesin, ve çocuğunuzu da ürkütmeyin, yüksek ihtimalle sizler de o yaşlarda görüyor, hissediyor ve algılıyordunuz.

Çocuklarınız 8 yaşına kadar geçmiş hayat anılarını hatırlayabilir. Size eski anne, babasından bahsedebilir. Size ölümü, Tanrıyı, ölümden sonrasını, melekleri sorabilir. Korkmayın, ürkmeyin. Size anlattığı bir geçmiş hayat hikayesini pür dikkat dinleyin, sözünü kesmeyin! Sakın ha ola ki dalga geçmeyin. Ona inandığınızı, yalnız olmadığını hissettirin.

Çağımızda otistik ya da hiperaktivite davranış bozukluğu teşhisi konan çocukların anneleri, lütfen o minik bedenleri ilaçla doldurmayın. Bu çocuklar özel çocuklar. Misyonları boylarından büyük. Onları ilaçlarla uyuşturmalarına izin vermeyin. Alternatif tıbbı araştırın.

Çocuklarımız anne karnında yaşadığınız her sıkıntıyı, her yürek çarpıntısını algılıyor ve hatırlıyorlar. Doğum esnasında herhangi bir travma varsa, bu çocuklarımızı hayat boyu etkileyebiliyor. Doğumda nasıl karşılandıkları, odanın enerjisi, orada bulunan kişilerin enerjisi, etrafta ilk söylenen sözcükler, cümleler, hepsini ama hepsini bilinçaltları kaydediyor.

Çocuklarla Regresyon egitimimi hem Diba Ayten Yılmaz‘dan hem de alanında uzman Christine Alisa’dan aldım. En son Dünya Regresyon Terapistleri Kongresinde, sevgili Marc Van Hecke’den (Belçika) – Regression with the Body Energy of Babies, Bebeklerin Enerji Bedenleriyle Regresyon eğitimine katıldım. Öğrendiğim teknikleri önce kendi çocuklarımın daha sonra arkadaşlarımın çocukları üzerinde denedikten sonra danışanlarımın çocuklarıyla da çalışmaya başladım.

Çocuklarla regresyon seansı 45 dakika – 1,5 saat sürebiliyor. Çocuklarla çalışmak çok keyifli. Bir yetişkinle 2,5 saat süren seansla ulaşabildiğimiz sonuca çocuklarla çok daha kısa süre de ulaşmak mümkün. Çocuklarla regresyon çalışmalarımı en küçüğü 3,5 yaş, en büyüğü 18 yaş olan bir çok minik ve genç danışanımla keyifle yürütüyorum.

Çocukların dünyasına inmek, onların dünyasında onların rehberi, arkadaşı, sırdaşı olmak bana inanılmaz mutluluk ve dinginlik veriyor.

Çocuklarla regresyon çalışmalarımın yanı sıra, anne ve babaları aracılığıyla herhangi bir fiziksel rahatsızlığı olan çocuklar için Recall Healing seanslarımı yürütüyorum. Recall Healing seansıyla çocuğunuzun yaşadığı fiziksel bir rahatsızlığı kökenine iniyor ve o hastalığın sırlarını çözmeye çalışıyoruz.